112 Acil’i Bir Haftada 84 Kez Aradı: Aramadan Duramıyorum!

Samsun'da bir kişi 112 Acil Çağrı Merkezi'ni bir haftada 84 kez aradı. Çağrı merkezi çalışanlarına, "Benimki bir hastalık, bir yerleri telefonla aramadan duramıyorum. Kontörüm de yok, 112 ücretsiz olduğu için burayı arıyorum' dedi.

featured

Samsun’da bir kişi 112 Acil Çağrı Merkezi’ni bir haftada 84 kez aradı. Çağrı merkezi çalışanlarına, “Benimki bir hastalık, bir yerleri telefonla aramadan duramıyorum. Kontörüm de yok, 112 ücretsiz olduğu için burayı arıyorum’ dedi.

Samsun Alaçam’da bir vatandaş, 1 hafta içerisinde sohbet etmek için 84 kez Acil Çağrı Merkezi’ni aradı. Durumu yetkililerine anlatan personeller, Samsun Acil Çağrı Merkezi Müdürü Emin Demir ile vatandaşı konuşturdu.

Vatandaşla konuşan Demir, “Buranın meşgul edilmemesi gerektiği konusunda durumu kendisine izah etmeye çalıştım. Telefonda ağlamaya başladı ve ‘Benimki bir hastalık, bir yerleri telefonla aramadan duramıyorum. Köydeki bir başkasını arasam dedikodu olacak. Kontörüm de yok, 112 ücretsiz olduğu için burayı arıyorum’ dedi. Kendisine yardımcı olduk. Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nden randevu sırası aldık ve gitti. Sonrasında da hiç aramadı” dedi.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
112 Acil’i Bir Haftada 84 Kez Aradı: Aramadan Duramıyorum!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir