2023 Minikler Türkiye Judo Şampiyonları Şanlıurfa’dan!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki genç sporcular, 2-4 Haziran tarihleri arasında Balıkesir'de düzenlenen 2023 Minikler Türkiye Judo Şampiyonası'nda büyük bir başarı elde ettiler. Bu önemli turnuvada ilk 3 dereceye girerek aynı zamanda Balkan Şampiyonası'nda ülkemizi temsil etmeye hak kazandılar.

featured

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki genç sporcular, 2-4 Haziran tarihleri arasında Balıkesir’de düzenlenen 2023 Minikler Türkiye Judo Şampiyonası’nda büyük bir başarı elde ettiler. Bu önemli turnuvada ilk 3 dereceye girerek aynı zamanda Balkan Şampiyonası’nda ülkemizi temsil etmeye hak kazandılar.

Mehmet Emin Yavuz, turnuvanın en üst basamağına çıkarak altın madalyanın sahibi oldu ve büyük bir başarıya imza attı. Mustafa Zamir, Mustafa Çarkçı ve Mustafa Demir ise ikinci sırayı paylaşarak gümüş madalya kazandılar. S. Yusuf Yükkaldıran ve Yağmur Çelik ise bronz madalya elde ederek bu önemli başarıya ortak oldular.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada sporcuları tebrik etti.

Beyazgül’ün açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

“Sizinle gurur duyuyorum gençler. 2- 4 Haziran tarihleri arasında Balıkesir’de yapılan 2023 Minikler Türkiye Judo Şampiyonası’nda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki sporcularımız turnuvaya damga vurmuşlar. İlk 3 dereceye girerek aynı zamanda Balkan Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek evlatlarımızı kutluyorum. Başarılarınız daim olsun arkadaşlar.” dedi.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
1
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
2023 Minikler Türkiye Judo Şampiyonları Şanlıurfa’dan!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir