Akşener’den İktidara ÖTV Zammı Tepkisi: Sessiz Kalmayacağız!

Akaryakıta gelen yüksek ÖTV zammının benzine ve motorine 5 lira, LPG'ye 4 lira artış olarak yansıması tepki çekti. İYİ Parti Lideri Akşener, sosyal medya hesabından yapılan zamlara tepki gösterdi. Akşener, "İktidarın yanlış ekonomi politikalarının sebep olduğu zam rüzgârına sessiz kalmayacağız! “Millet için milletle beraber” anlayışıyla demokratik mücadelemizi her alanda sürdüreceğiz." dedi.

featured

Akaryakıta gelen yüksek ÖTV zammının benzine ve motorine 5 lira, LPG’ye 4 lira artış olarak yansıması tepki çekti. İYİ Parti Lideri Akşener, sosyal medya hesabından yapılan zamlara tepki gösterdi. Akşener, İktidarın yanlış ekonomi politikalarının sebep olduğu zam rüzgârına sessiz kalmayacağız! “Millet için milletle beraber” anlayışıyla demokratik mücadelemizi her alanda sürdüreceğiz.” dedi.

Seçimin ardından ekonomi yönetimin aldığı karar ve asgari ücrete yapılan ara zammın ardından iğneden ipliğe birçok ürüne zam geldi. En son bugün akaryakıt ve doğal gazdan alınan Özel Tüketim Vergisi’ne (ÖTV) de zam geldi.

Akaryakıta gelen ÖTV zammıyla benzinde ve motorinde 5 lira, LPG’de 4 lira artış yaşanırken ekonomistler zamların akaryakıt ve doğal gazla sınırlı kalmayacağına çarşıdan pazara etiketlere yansıyacağına dikkat çekti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medya hesabından yapılan zamlara “İktidarın yanlış ekonomi politikalarının sebep olduğu zam rüzgârına sessiz kalmayacağız! “Millet için milletle beraber” anlayışıyla demokratik mücadelemizi her alanda sürdüreceğiz.” diyerek tepki gösterdi.

Akşener, yarın saat 12:00’de 81 İl Başkanlığında ortak açıklama yapılacağını belirterek “Milletimizin güçlü ve etkili bir sesi olacağız.” ifadelerini kullandı.

Akşener paylaşımında “Millet için milletle beraber” vurgusu yaparak şu ifadelere yer verdi:

İktidarın yanlış ekonomi politikalarının sebep olduğu zam rüzgârına sessiz kalmayacağız! “Millet için milletle beraber” anlayışıyla demokratik mücadelemizi her alanda sürdüreceğiz. Bu doğrultuda; Yarın saat 12:00’de 81 İl Başkanlığımızın yapacağı ortak açıklamayla, her zaman olduğu gibi yine milletimizin gür sesi olacağız!”

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Akşener’den İktidara ÖTV Zammı Tepkisi: Sessiz Kalmayacağız!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir