Atama ve Görevden Alma Kararları Resmi Gazete’de!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla bazı bakanlık, kurum ve kuruluşlara ilişkin atama ve görevden alma kararları, Resmi Gazete'de yayımlandı.

featured

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla bazı bakanlık, kurum ve kuruluşlara ilişkin atama ve görevden alma kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. 
 
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre,

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürü Nurcan ÖNDER, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 4 üncü maddesi gereğince görevden alınmıştır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan Çalışma Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Uluslararası İşgücü Genel Müdürü Sadettin AKYIL atanmıştır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan Çalışma Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Hakkı ŞEKERBAY atanmıştır.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Mekânsal Planlama Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Nazan YILMAZ, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmıştır.

Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğünde açık bulunan Doğal Gaz İletim 2. Bölge Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Selami BULUT atanmıştır.

Gençlik ve Spor Bakanlığında açık bulunan Müfettişliklere, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren ekli listede yer alan Müfettiş Yardımcıları 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

ATAMASI YAPILAN MÜFETTİŞ YARDIMCILARI

MEHMET TUNCER
BAHAR AYDOĞDU BAL
BAHAR KİNCAL BAŞER
TUĞÇE YILDIZ BULUT
ELİF HİSAR TAM
ONUR TOMAS
ASLI ŞİLAN YILMAZ
NİHAT ALTUNTAŞ
MELTEM GAYE SOYSAL ŞÖLEN
CANER KARAGÖZ
EMRE AYDIN
DİLAN ÖNDEROĞLU
KADİR DÖKMECİ
BERK KILINÇ
ÖMER ÖZCAN
ASLI KAHRAMAN YILDIZOĞLU
TUTKU CAN ÖZKÖK
SELİN KUŞAKSIZ TOKMAKCI
RECEP DEMİR
SELİM VURAL
AYHAN ÖZTÜRK
MUHAMMED ALİ METE
MURAT ASLAN
TUĞBA YEĞEN
NURİ GÖZÜKARA
BİLAL AKDERE
UĞUR KARAOĞLANLAR
ÖMÜR FURKAN ŞİMŞEK
EMRE MÜJDECİ
MİNE ŞAHİN
MUHAMMET ARSLAN
REFİK KÜÇÜKYILMAZ
SAVAŞ TAŞKIN
ETHEM KOYUN

Özelleştirme İdaresi Başkanlığında açık bulunan Başkan Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mustafa YILMAZER atanmıştır.

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğünde açık bulunan Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Abdulkerim TAŞAR atanmıştır.

233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince, Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyesi Feyza İLERİ görevden alınmış ve bu suretle boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine Adem SEZER atanmıştır.

Orman Genel Müdürlüğünde açık bulunan Genel Müdür Yardımcılıklarına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Kenan AKDUMAN, Recep ATEŞ ve Zekeriyya NANE atanmıştır.

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Orman Genel Müdürlüğü;

 • Balıkesir Orman Bölge Müdürü Birol DÜNDAR,
 • Bolu Orman Bölge Müdürü Şaban BIYIKLI,
 • Bursa Orman Bölge Müdürü Yalçın AKIN,
 • Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep TEMEL,
 • Isparta Orman Bölge Müdürü Refik ULUSOY,
 • Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan KESKİN,
  görevden alınmış,
 • Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğüne Kemal KAYIRAN,
 • Bolu Orman Bölge Müdürlüğüne Mahmut ŞENTÜRK,
 • Bursa Orman Bölge Müdürlüğüne Esat ŞİMŞEK,
 • Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne İsmail ÇETİN,
 • Isparta Orman Bölge Müdürlüğüne Rifat ATAŞ,
 • Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne Erdal DİNGİL,
 • Sinop Orman Bölge Müdürlüğüne Celal KANBUR,
 • Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğüne Mehmet Zeki BAYICI,
  atanmıştır.

Ticaret Bakanlığında açık bulunan Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince aynı yer Genel Müdür Yardımcısı Bekir Can USLU atanmıştır.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliklerine, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Selamettin ERMİŞ ve Orhan BARDA atanmıştır.

RESMİ GAZETE ATAMA KARARLARI

Atama ve Görevden Alma Kararları Resmi Gazete’de!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Gap Times ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!