Bakan Nebati, İsminin Kaldırılmasını Talep Etti!

Şanlıurfa’da, Diyarbakır Yolu güzergâhında bulunan köprülü kavşaklardan birine Şanlıurfalı Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin ismi verilmiş ve gelen talep üzerine isim kaldırılmıştı. Konuya ilişkin Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nden açıklama yapıldı.

featured

Şanlıurfa’da, Diyarbakır Yolu güzergâhında bulunan köprülü kavşaklardan birine Şanlıurfalı Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin ismi verilmiş ve gelen talep üzerine isim kaldırılmıştı. Konuya ilişkin Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nden açıklama yapıldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada;

Hazine ve Maliye Bakanımız, hemşerimiz Sn. Nurettin Nebati’nin isminin şehrimizde yer alan isimsiz bir kavşağa verilmesi hususu, meclisimizde kararlaştırılmıştı.

Mevcut iki kavşaktan isimsiz olan kavşak yerine Sayın Bakanımızın adı sehven ve yanlışlıkla ilk kavşağa asılmıştı.

“15 Temmuz” ismi mevcut kavşakta devam edecektir. Fakat bakanımız isminin herhangi bir kavşağa verilmesini istememektedir. Bu nedenle isimsiz kavşağa yeni bir isimlendirme yapılacaktır.

15 Temmuz ve Demokrasi Şehitleri bizim en önemli önceliğimizdir. 2016 yılındaki nöbetlerde hemşerilerimizle beraberdik, bugünde aynı hassasiyetimiz devam etmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

kavsak

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Bakan Nebati, İsminin Kaldırılmasını Talep Etti!

Yorumlar kapalı.