Motorine Yine Zam Geliyor!

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bugün akaryakıt litre fiyatlarında indirim ya da zam var mı? 8 Ekim 2022 benzin motorin (mazot) fiyatları ne kadar, güncel akaryakıt fiyatları kaç TL? Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı kaç para, dizel yakıt ne kadar oldu?

featured

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bugün akaryakıt litre fiyatlarında indirim ya da zam var mı? 8 Ekim 2022 benzin motorin (mazot) fiyatları ne kadar, güncel akaryakıt fiyatları kaç TL? Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı kaç para, dizel yakıt ne kadar oldu?

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor.

Bu hafta içerisinde motorine 3, benzine 2 zam gelmişti.

MOTORİNE ZAM

Motorin grubunda 11 Ekim Salı gününden geçerli olmak üzere 1,39 TL’lik fiyat artışı bekleniyor.  Benzinde ise fiyat değişikliği beklenmiyor.

ŞANLIURFA BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI – 8 EKİM 2022

Şanlıurfa’da benzin litre fiyatı 21,14 TL/LT

Şanlıurfa’da motorin litre fiyatı 27,61 TL/LT

Şanlıurfa’da LPG litre fiyatı 10,28 TL

Motorine Yine Zam Geliyor!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Gap Times ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!