Binance Türkiye Deprem Bölgesindekilere 100 Dolar Dağıtıyor!

Bağış programı depremlerden zarar gören on şehir, Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’da bulunan alan kullanıcılarımızı kapsamaktadır. 

featured

Binance Türkiye bağış programı tarafından, 6 Şubat tarihinden önce Binance.com veya Binance TR’de gerekli prosedürleri karşılayan Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’da bulunan kullanıcılara 100 dolar dağıtılıyor.

1. Binance Türkiye Yardım Programına nasıl başvurabilirim?
Programa başvurmanıza gerek yoktur. Depremden yüksek derecede etkilenen bölgelerdeki kullanıcılarımız, Binance hesaplarının doğrulanmış adres ispatına bağlı olarak bağıştan faydalanmak üzere otomatik olarak seçilecektir.

2. Binance, kimin bağıştan faydalanacağını nasıl belirliyor?
Bağış programı depremlerden zarar gören on şehir, Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’da bulunan alan kullanıcılarımızı kapsamaktadır. 

3. Programdan faydalanıp faydalanamayacağımı nasıl öğreneceğim?
Programdan faydalanabilmek için, 6 Şubat tarihinden önce Binance.com veya Binance TR’de aşağıdaki prosedürü tamamlamış olmanız gerekmektedir:

Binance hesabınızı doğrulamak; ve 2. soruda yer alan listedeki etkilenen şehirlerde bulunduğunuzu doğrulayan bir adres ispatı göndermiş olmanız gerekmektedir.

4. Yardım paketinin içeriği nedir?
Uygun şartları sağlayan her bir kullanıcı, 100 USD değerinde BNB içeren bir token kuponu alacaktır.

5. Uygun şartları sağlayan kullanıcılar BNB token kuponunu ne zaman alacaklar?
Uygun şartları sağlayan kullanıcılar, BNB token kuponlarını 8 Şubat 2023 tarihinde gün sonunda alacaktır.

6. (Kayıt olmamış veya uygun şartları sağlamayan kullanıcılar için) Şimdi bir Binance hesabı oluşturup POA’yı (adres ispatını) tamamlarsam yardım programından faydalanabilir miyim?Ne yazık ki hayır. An itibariyle mevcut kullanıcı kitlemize doğrudan ve anında yardım sağlamaya odaklanmış bulunmaktayız. Ancak bu, ihtiyacı olanlara sağlayacağımız yardımlardan sadece bir tanesi.

Binance Charity, aynı zamanda dünyanın her yerindeki kullanıcılar tarafından bağış toplanacağı bir fonlama kampanyası başlattı. Bu adrese ulaşan tüm bağışlar, sonra ihtiyaç sahiplerine yardım etmek için devlet onaylı STK’lara ve Suriye’de belirlenen yardım kuruluşlarına bağışlanacaktır. Türkiye Deprem Yardımı Fonuna BTC, ETH, BNB, BUSD ve XRP cinsinden bağış yapılabilir.

7. (Hem Binance TR hem de Binance.com hesabı olan kullanıcılar için) Neden iki hesapta birden token kuponu almadım?
Bağıştan faydalanacak her kullanıcı sadece bir tane token kuponuna hak kazanabilir. Hem Binance hem de Binance TR hesabı olan kullanıcılarımız, token kuponlarını Binance TR hesaplarından alacaktır.

8. (Bağıştan faydalanacak kullanıcılar için) Neden hesabıma bir token kuponu gelmedi? Depremden önce POA’yı (adres ispatını) tamamlamıştım.
Eğer token kuponunuzu alamadıysanız lütfen hemen 7/24 Müşteri Desteği ile iletişime geçin.

9. Token kuponumu nasıl alabilirim?
Binance.com için:

1. Binance Uygulamanızda oturum açın ve [Profil] seçeneğine dokunun.

da97bd9965e6082be8b2ddeaf172ae5f

2. [Ödül Merkezi]ne gidin.

80448825492f7fec019cde7b279dbd4f

3. BNB token kuponunu göreceksiniz. [Paraya Çevir] seçeneğine dokunun.

04bfc80df8fad91173fe0eab45666f2b

4. [Paraya Çevir] seçeneğine tıkladıktan sonra kuponu almış olacaksınız ve BNB bakiyesi kısa sürede Spot Cüzdanınıza aktarılacaktır.

TRBinance.com için:

1. Binance TR Uygulamanızda oturum açın ve [Profil] seçeneğine dokunun.

57d07fdf432758d0b1cbc205f7b17f4b

2. [Ödül Merkezi]ne gidin.

30e567d55767bacf23628775c26fac89

3. İlgili kuponu bu ekranda görüntüleyeceksiniz. [Kullan] seçeneğine dokunun.

b33e9adbaf6eb8f925aab7e723841283

4. [Kullan] seçeneğine tıkladıktan kısa bir süre sonra kuponu almış olacaksınız ve BNB bakiyesi cüzdanınıza aktarılacaktır.

44c65f5bc62138569acc3c3807abf4fb

10. BNB token kuponumu nasıl kullanabilirim?
BNB token kuponunuzu Spot Cüzdanınıza aldıktan sonra bunu başka bir kripto karşılığında alıp satabilir veya TRY’ye çevirebilirsiniz.

11. BNB token kuponunun geçerlilik süresi ne kadar?
Kuponun geçerlilik süresi dağıtımdan itibaren (8 Şubat 2023) 90 gündür. Bu nedenle aldıktan sonra en kısa zamanda kullanmanızı öneririz.

12. Binance neden sadece Türkiye’deki insanlara yardım ediyor ama Suriye’dekilere etmiyor?
Yardım Programının amacı etkilenen kullanıcılarımızı desteklemektir. Ancak, Binance Suriye piyasasında henüz bir hizmet sağlamamaktadır. Sahadaki STK’ların yardım çalışmalarını Binance Charity destekleyecektir.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Binance Türkiye Deprem Bölgesindekilere 100 Dolar Dağıtıyor!

Yorumlar kapalı.