Davutoğlu, Şanlıurfa’da Bir Takım Temaslarda Bulundu!

Davutoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Şanlıurfa'da, Cuma namazını tarihi Balıklıgöl yerleşkesindeki Dergah Camisi'nde kıldı. Gün içerisindeki programı dahilinde basına kapalı olarak teşkilat üyeleriyle görüştü.

featured

Davutoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Şanlıurfa’da, Cuma namazını tarihi Balıklıgöl yerleşkesindeki Dergah Camisi’nde kıldı. Gün içerisindeki programı dahilinde basına kapalı olarak teşkilat üyeleriyle görüştü.

Cuma namazı sonra gazetecilerle buluşan Davutoğlu, Şanlıurfa‘da bulunmaktan büyük gurur duyduğunu ve bu kentin kendisinin hem siyasi hem de akademik hayatında özel bir yerinin olduğunu söyledi.

Kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğunu anlatan Davutoğlu, Şanlıurfa’da kendini evinde hissettiğini söyledi.

Davutoğlu, Başbakanlığı döneminde de kentin sorunlarını yakından takip ettiğini ifade ederek, “En önemli sorun tarım ürünlerinde özellikle enerji alanında yaşanan sıkıntılar. Bu sıkıntılar enerji girdi fiyatlarının artması dolayısıyla olağanüstü bir düzeye çıktı. Kur, Türk lirasının değer kaybı en çok çiftçilerimizi vurdu. Elektrik sorununu kesinlikle çözeceğiz, ayrıca Şanlıurfa’nın sulama sorunları, Hilvan, Siverek’teki sorunlarını da yakından biliyoruz.” dedi.

Daha sonra Balıklıgöl ve Haşimiye bölgesindeki esnafı ziyaret eden Davutoğlu, talep ve sorunları dinledi, yanına gelen vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çarşı ziyaretleri sonrası partisinin İl Başkanlığını ziyaret eden Davutoğlu, burada teşkilat üyeleriyle basına kapalı görüştü.

Davutoğlu, Şanlıurfa’da Bir Takım Temaslarda Bulundu!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Gap Times ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!