Değil 7 Yıl, 70 Yıl Geçse 15 Temmuz’u Unutturmayacağız!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "FETÖ'cü hainleri tanıdığımız gibi, hainlere arka çıkan mihrakları, destek veren odakları da hafızamıza silinmeyecek bir şekilde kaydettik. 15 Temmuz'un 7'nci seneidevriyesinde ilan ediyorum, değil üzerinden 7 yıl, 70 yıl da geçse 15 Temmuz'un unutulmasına ve unutturulmasına izin vermeyeceğiz" dedi.

featured

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “FETÖ’cü hainleri tanıdığımız gibi, hainlere arka çıkan mihrakları, destek veren odakları da hafızamıza silinmeyecek bir şekilde kaydettik. 15 Temmuz’un 7’nci seneidevriyesinde ilan ediyorum, değil üzerinden 7 yıl, 70 yıl da geçse 15 Temmuz’un unutulmasına ve unutturulmasına izin vermeyeceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, darbe girişiminin 7. yıl dönümünde Beylerbeyi Stadyumu’nda düzenlenen ‘Türkiye Yüzyılının Kahramanları’ programında konuştu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ülkemizde düzenlenen çeşitli programlarla bugünü tarihe kaydettik. Bugün şehitlerimizi anıyoruz. Çünkü onları unutturmayacağız. Gazilerimize minnet duygularımızı ifade ediyoruz. Kanla yazılan destanı tekrar hatırlatıyoruz. Pusuda bekleyen odaklara hep birlikte mesaj veriyoruz. 15 Temmuzun 7. senesinde değil üzerinden 7 yıl, 70 yıl da geçse 15 Temmuz’un unutulmasına ve unutturulmasına izin vermeyeceğiz. 15 Temmuz bizim açımızdan işte böyle bir kilometre taşıdır” dedi.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Değil 7 Yıl, 70 Yıl Geçse 15 Temmuz’u Unutturmayacağız!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir