Dolandırıcılar Urfa Kart’ın Sahte Sitesini Yaptılar!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren toplu taşımalar için kullanılan 'Urfa Kart' sisteminin sahte web sitesini yapan dolandırıcılara karşın Büyükşehir'den uyarı geldi.

featured

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren toplu taşımalar için kullanılan ‘Urfa Kart’ sisteminin sahte web sitesini yapan dolandırıcılara karşın Büyükşehir’den uyarı geldi.

UrfaKart.net adında sahte web sitesi oluşturun dolandırıcılar, burada bakiye yükleme işlemi adı altında vatandaşların kredi kartı bilgilerini çalıyor. Dolandırıcılar Google’da da reklam vererek sahte web sitesinin en üstte görünmesini sağlıyor. ‘Urfa Kart‘ yazıldığı zaman sahte web sitesi olan UrfaKart.net en üstte çıkıyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin gerçek web sitesi UrfaKart.com‘dur.

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada;

LÜTFEN DİKKAT!

UrfaKart.net adıyla dolandırıcılar tarafından web sitesi açılmış ve bununla ilgili gerekli mercilere şikâyetimiz bildirilmiştir.

UrfaKart.com web sitesi, Urfa Ulaşım IOS ve ANDROID mobil uygulamalar, Migros Bayileri, İş Bankası mobil uygulama dışında URFAKART yüklemesi yapılmamaktadır.

Web sitemiz ile bağlantısı olmayan kötü amaçlı kişi veya kişilerce taklit edilmiş olan web siteleri; dolandırıcılık ve kişisel verileri ihlal edebileceğinden dolayı itibar etmeyiniz.

Dolandırıcılar Urfa Kart’ın Sahte Sitesini Yaptılar!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Gap Times ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!