Erdoğan’dan Sosyal Konut Müjdesi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da AK Parti'nin 21'inci Kuruluş Yıl Dönümü Programı'nda konuştu. Erdoğan, "Buradan şimdi bir müjde veriyorum, Toplu Konut İdaresi'nden milletimiz konut almaya hazırsa süratle bu konutları yapacağız" dedi.

featured

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium’da AK Parti’nin 21’inci Kuruluş Yıl Dönümü Programı’nda konuştu. Erdoğan, “Buradan şimdi bir müjde veriyorum, Toplu Konut İdaresi’nden milletimiz konut almaya hazırsa süratle bu konutları yapacağız” dedi.

AK Parti’nin 21’inci Kuruluş Yıl Dönümü Programı’nda konuşan Erdoğan, “TOKİ kanalıyla ülkemize tam 1 milyon 170 bin konut ve iş yeriyle beraber içerisinde stadyum, hastane, okul, öğrenci yurdu bulunan toplam 25 bin sosyal eser kazandırdık” dedi.

Sosyal konutla ilgili müjdeyi de veren Erdoğan, “Buradan şimdi bir müjde veriyorum, Toplu Konut İdaresi’nden milletimiz konut almaya hazırsa Çevre Şehircilik Bakanlığımız olarak süratle bu konutları yapacak ve milletimizin satın almasına sunacağız. Bunu da biz yaparız” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’dan Sosyal Konut Müjdesi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Gap Times ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!