Erkek Arkadaşını Zehirli Kobra İle Öldürdü!

Hindistan'da, 15 Temmuz tarihinde 32 yaşındaki Ankit Chauhan adlı bir kişinin, aracında ölü olarak bulunmasının ardındaki gerçek ortaya çıktı: O, kız arkadaşı tarafından zehirli bir kobra kullanılarak öldürülmüştü.

featured

Hindistan’da, 15 Temmuz tarihinde 32 yaşındaki Ankit Chauhan adlı bir kişinin, aracında ölü olarak bulunmasının ardındaki gerçek ortaya çıktı: O, kız arkadaşı tarafından zehirli bir kobra kullanılarak öldürülmüştü.

Hindistan’ın Uttarancal eyaletinde yer alan Haldwani kentinde 15 Temmuz tarihinde yaşanan olayda, 32 yaşındaki Ankit Chauhan’ın kız arkadaşı tarafından akıllara durgunluk veren bir cinayet işlendi. Chauhan, aracında ölü olarak bulundu ve başlangıçta karbon monoksit zehirlenmesi sonucu boğulduğu düşünülüyordu. Ancak yapılan otopside, Chauhan’ın her iki bacağında da yılan ısırığı tespit edildi, bu da durumu şüpheli hale getirdi.

Polis, soruşturmayı derinleştirerek güvenlik kamerası görüntüleri ve arama kayıtlarını inceledi ve Chauhan’ın kız arkadaşı Mahi Arya’ya ulaştı. Chauhan’ın kız kardeşi, Arya ve arkadaşı Deep Kandpal hakkında suç duyurusunda bulunması üzerine soruşturma daha da derinleştirildi. Polis, Arya’nın arama geçmişini inceleyerek Ramesh Nath adında bir yılan terbiyecisinin numarasını buldu.

Yılan terbiyecisi, polise verdiği ifadede, Arya’nın erkek arkadaşının ölümünü bir kaza süsü vermek istediğini ve bu nedenle ondan yardım istediğini açıkladı. Arya ve Kandpal, Chauhan’ı öldürdükten sonra Nepal’e kaçtı. Şüphelilerin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Olay, Hindistan’da korkunç bir cinayetin yaşanmasıyla sonuçlandı. Polis, zanlıları yakalamak ve adaleti sağlamak için titizlikle çalışıyor.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Erkek Arkadaşını Zehirli Kobra İle Öldürdü!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir