Eyyübiye’de Çocuk Parkında Tehlikeli Oyunlar!

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesine bağlı Haleplibahçe Kurtuluş Parkı içerisinde yer alan çocuk oyun alanlarının güvensiz olması, parkta oyun gruplarını kullanan çocukların ailelerini tedirgin ediyor.

featured

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Haleplibahçe Kurtuluş Parkı içerisinde yer alan çocuk oyun alanlarının güvensiz olması, parkta oyun gruplarını kullanan çocukların ailelerini tedirgin ediyor.

Eyyübiye Belediyesi’ne bağlı Haleplibahçe Kurtuluş Parkı’ndaki çocuk oyun gruplarının kırık ve eksik parçalarından dolayı, çocuklarını eğlenmek için parka götüren aileleri tedirgin ediyor. Bu duruma tepkilerini dile getiren aileler, Eyyübiye Belediyesi Turkuaz Masa’yı arayarak şikâyetlerini bildirdi.

Turkuaz Masa’daki yetkililerin ailelere verdiği cevap; “Korkuyorsanız çocuğunuzu alın ve oynamayın” olunca aileler bu duruma tepki gösterdi.

Çocuk parkındaki sıkıntı ve tehlike arz eden bu durumun bir an önce çözülmesi gerektiğini dile getiren mahalle sakinleri, belediye ekiplerinin parktaki oyun gruplarında güvenlik çalışması yapmasını bekliyor.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Eyyübiye’de Çocuk Parkında Tehlikeli Oyunlar!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir