Eyyübiyeli Çocuklar Yaz Kurslarıyla Mutlu!

Eyyübiye Belediyesi'nin farklı alanlarda açmış olduğu kurslara katılan çocuklar, hem yaz tatilini değerlendiriyor hem de eğitim hayatında başarılı olmanın basamaklarını çıkmaya devam ediyor.

featured

Eyyübiye Belediyesi’nin farklı alanlarda açmış olduğu kurslara katılan çocuklar, hem yaz tatilini değerlendiriyor hem de eğitim hayatında başarılı olmanın basamaklarını çıkmaya devam ediyor.

Türkiye’nin en genç nüfusunu barındıran Şanlıurfa’nın merkez Eyyübiye ilçesinde, çocukların ve gençlerin geleceğe en iyi şekilde hazırlanması için eğitim ve spor yatırımları hız kesmeden devam ediyor.

Eyyübiye’deki gençlik merkezleri ve AK Evler Spor Salonlarında başlatılan yaz kursları büyük ilgi görüyor.

İlçenin en kalabalık mahallelerinden Yenice mevkiinde hizmete sunulan sınav hazırlık merkezinde üniversite sınavlarına hazırlanan lise öğrencileri yaz kurslarına devam ederken, hemen karşısındaki Şehit Teğmen Muhammed Cihangir Çubukçu Gençlik Merkezi’nde ise yaklaşık 100 öğrenci yaz kurslarına katılıyor.

Yaz tatilinde sokaklar yerine, gençlik merkezinde açılan resim, müzik, bilgisayar, Kur’an-ı Kerim okuma ve temel dini bilgiler gibi kurslara katılan çocuklar, hem derslerine destek olacak eğitimler alıyor hem de yeni arkadaşlıklar edinerek sosyal hayatlarına renk katıyorlar.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Eyyübiyeli Çocuklar Yaz Kurslarıyla Mutlu!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir