Eyyübiye’nin Tam Donanımlı Gençlik Merkezi Hazır!

Eyyübiye Belediyesi, Süleymanşah Mahallesi'nde tamamlanan gençlik merkezini baştan sona yeniden düzenledi. Süleymanşah Gençlik Merkezi, uzay gözlemevi ve kafeterya gibi her ayrıntının düşünüldüğü bir şekilde donatıldı. Yeni eğitim öğretim döneminde öğrencilerle dolup taşması beklenen bu merkez, gençlere birçok imkan sunacak.

featured

Eyyübiye Belediyesi, Süleymanşah Mahallesi’nde tamamlanan gençlik merkezini baştan sona yeniden düzenledi. Süleymanşah Gençlik Merkezi, uzay gözlemevi ve kafeterya gibi her ayrıntının düşünüldüğü bir şekilde donatıldı. Yeni eğitim öğretim döneminde öğrencilerle dolup taşması beklenen bu merkez, gençlere birçok imkan sunacak.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Şanlıurfa’nın ve Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip ilçesi Eyyübiye’de gençlik, spor ve eğitim projelerine büyük önem veriyor. Bu kapsamda, tefrişatı tamamlanan Süleymanşah Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulunarak sorumlularla istişarelerde bulundu.

eyyubiye

Merkezin içerisinde kreşten üniversite hazırlık kurslarına, kültür-sanat atölyelerinden robotik kodlama ve 3D programlamaya kadar birçok teknolojik yenilik bulunuyor.

Başkan Kuş, Süleymanşah Gençlik Merkezi’nin açılışını altı ay önce planladıklarını, ancak deprem ve sel felaketlerinden dolayı açılışı ertelemek zorunda kaldıklarını söyledi. Yeni eğitim-öğretim dönemiyle birlikte Eyyübiyeli gençleri burada ağırlayacaklarını ve hizmet sunacaklarını umduklarını belirtti.

Başkan Mehmet Kuş, Süleymanşah Gençlik Merkezi’nin son derece donanımlı olacağını vurgulayarak, merkezin içerisinde robotik kodlama atölyesi, 3D programlama ve modelleme, CNC, drone, bilgisayar kursları, uzay gözlemevi, etüt salonları, üniversite ve KPSS eğitim sınıfları gibi birçok ayrıntının yer alacağını belirtti. Eyyübiye ilçesinde yaşayan gençlere tam donanımlı bir hizmet sunacak olan gençlik merkezinin yeni eğitim-öğretim yılıyla birlikte hizmete gireceğini sözlerine ekledi.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Eyyübiye’nin Tam Donanımlı Gençlik Merkezi Hazır!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir