Fatih Erbakan, ‘Anadolu Buluşmaları’ İle Şanlıurfa’da!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Yeniden Refah Partimizin milli kaynak paketleri kitabında belirttiğimiz adımları atarak, bir senede 150 milyar dolar borçsuz, zamsız, vergisiz kaynak bulmuş olacağız." dedi.

featured

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Yeniden Refah Partimizin milli kaynak paketleri kitabında belirttiğimiz adımları atarak, bir senede 150 milyar dolar borçsuz, zamsız, vergisiz kaynak bulmuş olacağız.” dedi.

“Anadolu Buluşmaları” kapsamında Şanlıurfa’daki temaslarının ardından Siverek ilçesine geçen Erbakan, partisinin ilçe başkanlığını ziyaret etti.

Burada partililerle bir araya gelen Erbakan, partisinin hedef ve politikalarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Milli Görüş iktidarının ekonomik programından bahseden Erbakan, “Yeniden Refah Partimizin milli kaynak paketleri kitabında belirttiğimiz adımları atarak, bir senede 150 milyar dolar borçsuz, zamsız, vergisiz kaynak bulmuş olacağız. Bütün bu adımların atılmasıyla elde edilecek kaynak, önce imtiyazlılar diyerek değil, önce millet, önce ezilenler, önce garipler diyerek dar gelirli milyonların refah seviyesi alım gücü artırılacak.” dedi.

Erbakan, yapacakları düzenlemelerle aile birliğini koruyan, kültüre uygun kanunlar çıkaracaklarını ifade etti.

Toplumda ahlaki ve manevi erozyon yaşandığını savunan Erbakan, “Madem ki bu felaketler başımıza Milli Görüş’ten uzaklaştığımız için geldi, öyleyse kurtulmak için yeniden Milli Görüş’e, Yeniden Refah’a sarılmamız lazım.” dedi.

Erbakan, emeklilikte yaşa takılanlarla (EYT) ilgili düzenlemeye ilişkin, “Faydalı bir adım atılıyor, inşallah diğer mağduriyetlerin giderilmesi için de aynı duyarlılık gösterilir, adımlar atılır.” dedi.

Fatih Erbakan, ‘Anadolu Buluşmaları’ İle Şanlıurfa’da!

Yorumlar kapalı.