Gençler Dikkat! Ücretsiz YKS Kursları Başlıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, liseden mezun olup üniversiteye hazırlanan gençler için Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) yönelik ücretsiz kurslarını başlatıyor.

featured

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, liseden mezun olup üniversiteye hazırlanan gençler için Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) yönelik ücretsiz kurslarını başlatıyor.

“Eğitime Hep Destek, Tam Destek” sloganıyla Türkiye’nin en genç şehri Şanlıurfa’da eğitim faaliyetlerine önem veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, bu yıl hizmete aldığı ŞANMEK (Şanlıurfa Mesleki Sanat ve Eğitim Merkezi) ile liseden mezun gençleri YKS’ye hazırlıyor.

Büyükşehir Belediyesi ve Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında YKS kurslarına yönelik protokol imzalandı. İmzalanan protokol ile kurslardaki öğretmen ihtiyacı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından karşılanacak.

HAFTANIN 5 GÜNÜ DERSHANE İMKÂNI

Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı’na bağlı Mesleki Sanat ve Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen projede, haftanın 3 günü YKS’ye yönelik eğitimler ve 2 günü de etüt imkânı sağlanmış olacak.

Sayısal, sözel ve eşit ağırlık gruplarına hazırlanan tüm öğrenciler bu ücretsiz kurslardan faydalanabilecek.

29 Ağustos – 2 Eylül 2022 tarihleri arasında kayıt alan ŞANMEK, tahmini olarak 15 Eylül 2022’de eğitimlerine başlayacak.

Detaylı bilgi için; 0533 156 48 39 numarasını arayabilirsiniz.

Kaynak: GT

Gençler Dikkat! Ücretsiz YKS Kursları Başlıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Gap Times ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!