Haliliye Ölüm Yolunda Yine Kaza: ‘1 Yaralı’

Şanlıurfa'nın Haliliye İlçesinde yer alan otobüs toplama merkezi yanında aynı yerde her hafta düzenli yaya kazası meydana geliyor. Bugün, aynı yerde 1 kaza daha yaşandı ve olayda 1 kişi yaralandı.

featured

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesinde yer alan otobüs toplama merkezi yanında aynı yerde her hafta düzenli yaya kazası meydana geliyor. Bugün, aynı yerde 1 kaza daha yaşandı ve olayda 1 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre olay, Şanlıurfa’nın Haliliye ilçe sınırları içerisinde yer alan Maliye Yanı Toplu Taşıma Merkezi önündeki 18 Mart Caddesi’nde yaşandı. Hafif ticari bir aracın yayaya çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve emniyet ekipleri sevk edildi.

Yaralı adama ilk müdahaleyi olay yerinde gerçekleştiren sağlık ekipleri, müdahale sonrası yaralı adamı ambulansla hastaneye kaldırdı. Yaralı adamın tedavisi hastanede devam ediyor.

Her hafta istisnasız bir şeklide aynı yerde defalarca yaya kazası meydana geliyor. Vatandaşların yetkililerden talebi ise bu noktada bir üst geçidin yapılması yönünde.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Haliliye Ölüm Yolunda Yine Kaza: ‘1 Yaralı’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir