Haliliye’de Kültür Sanat Kursları Başlıyor!

Haliliye Belediyesi, gençliğe verdiği önemi bir kez daha vurgulayarak, Kültür ve Sanat Evi'nde düzenlenecek kurslar için kayıtların başladığını duyurdu.

featured

Haliliye Belediyesi, gençliğe verdiği önemi bir kez daha vurgulayarak, Kültür ve Sanat Evi’nde düzenlenecek kurslar için kayıtların başladığını duyurdu.

Haliliye Belediyesi, gençleri geleceğe hazırlama ve sanatla tanıştırma hedefiyle yürüttüğü çalışmaları sürdürüyor.

Belediye bünyesindeki Kamberiye Mahallesi’nde bulunan bir bina, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın gençlere yönelik hizmet verme talimatlarıyla Kültür ve Sanat Evi’ne dönüştürüldü. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından kısa sürede tamamlanan bu mekan, def/bendir, ney, keman ve piyano kursları gibi çeşitli olanaklar sunacak ve vatandaşların hizmetine açılacak.

Gençlerin kültürel faaliyetlere yönlendirilmesi ve sanatla iç içe olmaları amaçlandığından, ilçeye kazandırılan Kültür ve Sanat Evi’ndeki kurslar, uzman hocalar eşliğinde gerçekleştirilecek.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan duyuru ile başlayan kurs kayıtları için başvurular, Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi ve Kamberiye Mahallesi’nde bulunan Kültür ve Sanat Evi’nden alınacak.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
1
s_n_rl_
SİNİRLİ
Haliliye’de Kültür Sanat Kursları Başlıyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir