Haliliye’de ‘Sıfır Atık Market’ Sayısı Çoğalıyor!

Haliliye Belediyesi tarafından Sıfır Atık Projesi kapsamında kurulan Sıfır Atık Market’in 3’üncüsü hizmete sunuldu. Ahmet Yesevi Mahallesinde kurulan Sıfır Atık Market'e atığını götüren vatandaşlara temizlik malzemeleri veriliyor.

featured

Haliliye Belediyesi tarafından Sıfır Atık Projesi kapsamında kurulan Sıfır Atık Market’in 3’üncüsü hizmete sunuldu. Ahmet Yesevi Mahallesinde kurulan Sıfır Atık Market’e atığını götüren vatandaşlara temizlik malzemeleri veriliyor.

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile hayata geçirilen Sıfır Atık Projesinin bir parçası olan Sıfır Atık Market ile Haliliye’de geri dönüşüm atağı sürüyor.

Haliliye ilçe genelinde belirli noktalara kurulan geri dönüşüm kutularıyla vatandaşların geri dönüşüme katkı sağlaması hedefleniyor.

Sıfır Atık Projesi kapsamında ise Devteyşti ve Şair Nabi Mahallerinde Sıfır Atık Market kurulmuştu. Market’in üçüncüsü ise Ahmet Yesevi Mahallesinde faaliyete sunuldu.

Haliliye’de temiz bir çevre için yürütülen proje kapsamında vatandaşlar puan sistemiyle temizlik malzemeleri alıyor. Markete getirilen atıklar da ayrıştırılmak üzere Atık Dönüşüm Merkezlerine götürülüyor.

Haliliye’de ‘Sıfır Atık Market’ Sayısı Çoğalıyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Gap Times ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!