Haliliye’nin En Büyük Kültür Merkezi Açılıyor!

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde kütüphane, evlendirme dairesi, konferans salonu, konservatuar, meslek edindirme atölyeleri ve gastronomi merkezinin yer aldığı İbrahim Tatlıses Kültür Merkezi açılıyor.

featured

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde kütüphane, evlendirme dairesi, konferans salonu, konservatuar, meslek edindirme atölyeleri ve gastronomi merkezinin yer aldığı İbrahim Tatlıses Kültür Merkezi açılıyor.

Haliliye Belediye’si tarafından Karşıyaka Mahallesi’nde yapımı tamamlanan İbrahim Tatlıses Kültür Merkezi, 22 Ağustos’a açılıyor.

Açılış öncesi kültür merkezinde incelemelerde bulunan Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, “Ne söz verdiysek o dedik. Bütün sözlerimizi de bir bir yerine getirdik. İbrahim Tatlıses Kültür Merkezi’ni son derece modern bir mimari ile inşa ettik. Konservatuarıyla, kütüphanesiyle, nikah dairesiyle, HAL-MES Ofisiyle ve Gastronomi Merkezi ile birlikte burası çok güzel modern bir yerleşke haline geldi” dedi.

Haliliye‘ye yeni eserler kazandıracaklarını ifade eden Başkan Canpolat, “Bir taraftan Haliliye’ye yeni açılışlar ve yeni eserler kazandırmaya, bir taraftan da yeni eserlerle ilgili inşallah temel atmış olacağız” ifadelerini kullandı.

ŞANLIURFA YEMEKLERİ BU GASTRONOMİ MERKEZİ’NDE

İbrahim Tatlıses Kültür Merkezi içerisinde yer alan Gastronomi Merkezinde, Şanlıurfa mahalli yemeklerinin sergilenmesi ve aynı zamanda bu lezzetlerin satışa sunulması da gerçekleştirilecek. Ayrıca bu merkez, rezervasyon sistemi ile çalışacak.

Haliliye’nin En Büyük Kültür Merkezi Açılıyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Gap Times ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!