İbrahim Tatlıses, Yanan Evi İçin Site Sahiplerine Ateş Püskürdü!

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, İzmir'de meydana gelen yangın sonucunda evinin yanmasına ilişkin olarak sosyal medya hesabından, "Hâlâ siteyi yapanlar suçlu olduğu halde 'maliklerden nasıl para alırızın peşinde! Ben 5 kuruş vermem" diyerek para isteyen site sahiplerine ateş püskürdü.

featured

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, İzmir’de meydana gelen yangın sonucunda evinin yanmasına ilişkin olarak sosyal medya hesabından, “Hâlâ siteyi yapanlar suçlu olduğu halde ‘maliklerden nasıl para alırızın peşinde! Ben 5 kuruş vermem” diyerek para isteyen site sahiplerine ateş püskürdü.

Geçtiğimiz aylarda İzmir’in Narlıdere ilçesindeki Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in de oturduğu İzmir’in Yenikale Mahallesi’ndeki 4 bloklu sitenin 8 katlı binasında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

Folkart Narlıdere Sitesi’nde çıkan yangın İtfaiye ekiplerinin yaklaşık 8 saatlik müdahalesinin ardından kontrol altına alınabilmişti. Küle dönen blokta dairesi bulunan Tatlıses, yangından kıl payı kurtulmuştu.

Meydana gelen yangının üzerinden bir süre geçmesinin ardından Tatlıses sosyal medya hesabından “Herkes geçmiş olsun. Eviniz yanmış; ben diyorum evimiz yansa iyi benim gençliğim yandı 45 senede aldığım ödüllerim yandı ev ne ki 5 sene vergi rekortmeni olup aldığım ödüller yandı. Hâlâ siteyi yapanlar suçlu olduğu halde ‘maliklerden nasıl para alırız’ın peşinde! Ben 5 kuruş vermem” diyerek tepki gösterdi.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
İbrahim Tatlıses, Yanan Evi İçin Site Sahiplerine Ateş Püskürdü!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir