İbrahim Tatlıses’e Kanlı Tehdit: “Bu Kanı Dökeceğim”

İbrahim Tatlıses'e ulaşmak isteyen bir şahıs, ünlü sanatçıya tehditte bulundu. Tatlıses geçmişte silahlı saldırıya uğramış, uzun zaman sonra ayağa kalkabilmişti. Son olayın yargıya intikal etmesiyle şahıs hakkında hapis istemiyle iddianame düzenlendi. İşte Tatlıses haberinin ayrıntıları...

featured

İbrahim Tatlıses’e ulaşmak isteyen bir şahıs, ünlü sanatçıya tehditte bulundu. Tatlıses geçmişte silahlı saldırıya uğramış, uzun zaman sonra ayağa kalkabilmişti. Son olayın yargıya intikal etmesiyle şahıs hakkında hapis istemiyle iddianame düzenlendi. İşte Tatlıses haberinin ayrıntıları…

İbrahim Tatlıses’e ait Tatlıses Prodüksiyon şirketini arayan ve isminin Ercan Y. (53) olduğu belirlenen bir vatandaş, ünlü sanatçıya yazdığı şiiri göstermek için ulaşmak istediğini söyledi.

Telefonu yanıtlayan şirket çalışanı Leyla Y., Tatlıses’in İzmir’de olduğunu söyledi.

Sabah’ın haberine göre, bu yanıttan hoşlanmayan Ercan Y., şirket çalışanına “Yemin olsun ben bu kanı dökeceğim” diyerek tehditler savurdu.

Aldığı tehditler sonrası şoke olan genç kadın durumu ünlü şarkıcı ve avukatlara bildirdi. Şirket avukatları durumu derhal İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına bildirerek bahsi geçen şahıs hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Şüpheli ifadesinde şirketi aradığını, kendisinin İzmir’e yönlendirildiğini, daha sonra kendisine söylendiği üzere İzmir’de bulunan Tatlıses’e ait restoranı aradığında ise telefondaki kişilerin şiirlerini alıp İzmir’e gelmesini istediklerini söyledi.

2 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

Söz konusu “Yemin olsun ben bu kanı dökeceğim” cümlesini kurmadığını ifade eden Ercan Y., suçlamaları kabul etmedi. Savcılık yürütülen soruşturma sonunda şüphelinin üzerine atılı ‘Tehdit’ suçunu işlediğini belirterek 2 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi. Ercan Y., ilerleyen günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkacak.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
İbrahim Tatlıses’e Kanlı Tehdit: “Bu Kanı Dökeceğim”

Yorumlar kapalı.