Karaköprü Ağız ve Diş Hastanesinde İmplant Uygulaması Başlayacak!

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Solmaz, Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü olarak, Sağlık tesisleri ziyaretleri kapsamında Karaköprü Ağız ve Diş Hastanesi'nde İmplant Uygulaması başlayacağını duyurdu.

featured

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Solmaz, Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü olarak, Sağlık tesisleri ziyaretleri kapsamında Karaköprü Ağız ve Diş Hastanesi’nde İmplant Uygulaması başlayacağını duyurdu.

Hizmet Başkanlarıyla birlikte hastaneye giderek, Başhekim Dt. Osman Çadırcı’dan sağlık hizmetleri hakkında bilgi aldı. Hastane yönetimi ve hizmet başkanlarıyla bir araya gelerek, hizmet kalitesini artırmak için istişarelerde bulundu.

Dr. Solmaz, Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nin, modern teknolojik cihazlarla donatılmış ve uzman kadrosuyla vatandaşlara hizmet veren bir sağlık kurumu olduğunu belirtti. Hastanede sunulan tedaviler arasında, anestezi altında gerçekleştirilen diş tedavisi, dolgu, kanal tedavisi, diş eti tedavisi, diş protezi ve çene cerrahisi tarafından yapılan komplikasyonlu, gömülü diş çekimleri ve implant uygulamaları gibi çeşitli işlemler bulunmaktadır. Dr. Solmaz, hastaneye başvuran vatandaşların tedavilerinden memnun bir şekilde ayrılmalarını önemsediklerini vurguladı. Bu nedenle, yöneticilerle yapılan istişarelerde, hizmetlerine neler ekleyebileceklerini tartıştıklarını ifade etti.

Dr. Solmaz ayrıca, sağlık tesislerinde çalışan personele de bir araya gelerek dilek ve temennilerini dinledi. Tedavi gören hastaların durumları hakkında bilgi alarak, geçmiş olsun dileklerini iletti.

1
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Karaköprü Ağız ve Diş Hastanesinde İmplant Uygulaması Başlayacak!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir