Karaköprü’nün İyiliğe Açılan Kapısı; Sosyal Market!

Karaköprü Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi vatandaşların faydalanması için hizmete sunduğu sosyal marketten yaklaşık 3 bin kişi faydalanarak hiçbir ücret ödemeden evlerinin ve çocuklarının ihtiyaçlarını gideriyor.

featured

Karaköprü Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi vatandaşların faydalanması için hizmete sunduğu sosyal marketten yaklaşık 3 bin kişi faydalanarak hiçbir ücret ödemeden evlerinin ve çocuklarının ihtiyaçlarını gideriyor.

Karaköprü Belediyesi sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında hayata geçirdiği sosyal market projesiyle iyiliğe kurulan köprü olmaya devam ediyor. İlçedeki ihtiyaç sahibi vatandaşların faydalanması için açılan ve tedarikin büyük kısmı hayırseverler tarafından sağlanan sosyal markette ihtiyaç sahibi vatandaşların gıda, giyim vb. ihtiyaçları ücretsiz olarak karşılanıyor.

Çankaya Mahallesinde hizmet veren marketten ihtiyaç sahibi aileler kendilerine verilen kart ile kuru gıda, yiyecek, giyim gibi temel ihtiyaçlarını herhangi bir ücret ödemeden temin edebiliyor.

İlçede ikamet eden yaklaşık 3 bin kişi sosyal marketten faydalanırken, bunun yanında tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere bunun yanında gelir durumlarına göre belirlenen puanlama sistemiyle aylık, üç aylık ve altı aylık sosyal yardım gerçekleştiriliyor.

Sosyal marketten faydalanmak isteyen ihtiyaç sahibi vatandaşlar Çankaya Mahallesindeki Karaköprü Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne başvurabilirler.

Karaköprü’nün İyiliğe Açılan Kapısı; Sosyal Market!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Gap Times ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!