Kurtulmuş: Bu Seçim Bir İstikamet Tayini Seçimidir

Numan Kurtulmuş, "Allah'ın izniyle 2023 bu anlamda da Türkiye'de çok hayati bir seçim olacak. Milletimiz inşallah büyük bir güçle Tayyip Erdoğan'ı yeniden cumhurbaşkanı, AK Parti'yi de yeniden iktidar partisi olarak ortaya koyacaktır." dedi.

featured

Numan Kurtulmuş, “Allah’ın izniyle 2023 bu anlamda da Türkiye’de çok hayati bir seçim olacak. Milletimiz inşallah büyük bir güçle Tayyip Erdoğan’ı yeniden cumhurbaşkanı, AK Parti’yi de yeniden iktidar partisi olarak ortaya koyacaktır.” dedi.

Kurtulmuş, “Türkiye 2023 seçimlerinde aslında iki önemli kararla karşı karşıya kalacak. Bunlardan birisi 2023’te AK Parti’nin 21 yıllık iktidarları sırasında yapmış olduğu faaliyetlerin tamamını ibra edecek” ifadelerini kullandı.

AK Parti‘yi bu seçimlerde de büyük oranda ibra edeceğine inandıklarını belirten Kurtulmuş, “Bu seçim bir istikamet tayini seçimi olacaktır. Türkiye kazanmış olduğu bu pozitif ivmeyi her alanda, dış politikada, içeri de ekonomik kalkınmada, Doğu Akdeniz’deki faaliyetlerinde, çevredeki sorunlarını çözmede, terörle mücadelede, milli savunma sanayinde daha ileriye götürmek için vatandaşımızdan AK Parti iktidarı için bir kere daha istikamet tayini isteyecek. Yeniden güçlü bir Türkiye istikametinde yürüyüşümüzü destekliyor musunuz? Desteklemiyor musunuz? sorusuna, 2023’te inanıyoruz ki sandıklarda milletimiz çok büyük oranda Recep Tayyip Erdoğan‘ı seçerek ve AK Parti iktidarını birinci parti olarak sandıklardan çıkartarak yeniden güçlü bir Türkiye istikametine yürümek istediğini, istikamet tayininin doğru olduğunu bir kere daha teyit edeceğini ümit ediyoruz. Gayretli çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz demokraside en zor şartlarda dahi halkımızın yegane hakim ve hakem olduğuna beşeri anlamda inanmış olan bir siyasi kadroyuz. Milletin sözünün ve gücünün üstünde hiçbir güce eyvallah etmemiş, hiçbir sözü dinlememiş ve hiçbir sözün hakimiyetine de müsaade etmemiş bir siyasi kadroyuz. Allah’ın izniyle 2023 bu anlamda da Türkiye’de çok hayati bir seçim olacak. Milletimiz inşallah büyük bir güçle Recep Tayyip Erdoğan‘ı yeniden cumhurbaşkanı, AK Parti’yi de yeniden iktidar partisi olarak ortaya koyacaktır” dedi.

Kurtulmuş: Bu Seçim Bir İstikamet Tayini Seçimidir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Gap Times ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!