Motorine Bu Geceden İtibaren Zam Geliyor!

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bugün akaryakıt litre fiyatlarında indirim ya da zam var mı? 14 Ekim 2022 benzin motorin (mazot) fiyatları ne kadar, güncel akaryakıt fiyatları kaç TL? Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı kaç para, dizel yakıt ne kadar oldu?

featured

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bugün akaryakıt litre fiyatlarında indirim ya da zam var mı? 17 Ocak 2023 benzin motorin (mazot) fiyatları ne kadar, güncel akaryakıt fiyatları kaç TL? Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı kaç para, dizel yakıt ne kadar oldu?

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor.

image 17 edited

MOTORİNE ZAM GELİYOR

Motorin grubunda 18 Ocak 2023, Çarşamba gününden geçerli olmak üzere 1 lira 5 kuruşluk fiyat artışı bekleniyor. Benzinde ise şimdilik fiyat değişikliği beklenmiyor.

ŞANLIURFA BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI – 17 OCAK 2023

Şanlıurfa’da benzin litre fiyatı 21,08 TL/LT

Şanlıurfa’da motorin litre fiyatı 22,84 TL/LT

Şanlıurfa’da LPG litre fiyatı 10,80 TL

Motorine Bu Geceden İtibaren Zam Geliyor!

Yorumlar kapalı.