Netflix’e 2023’ün İlk Zammı Geldi!

Son yılların en popüler çevrimiçi dizi ve film izleme platformu olan Netflix, 2023'ün ilk zammını açıkladı. Neredeyse herkesin bütçesine hitap etmeye çalışan bu platformun 2023 güncel fiyatlarını, Netflix' nasıl üye olunacağını ve hesabınızı nasıl sileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

featured

Son yılların en popüler çevrimiçi dizi ve film izleme platformu olan Netflix, 2023’ün ilk zammını açıkladı. Neredeyse herkesin bütçesine hitap etmeye çalışan bu platformun 2023 güncel fiyatlarını, Netflix’ nasıl üye olunacağını ve hesabınızı nasıl sileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Netflix, çektiği yerel diziler ile Türkiye’de gittikçe daha da popülerleşiyor. Aylık abonelik sistemiyle yüzlerce film ve dizi seçeneği sunan bu platform sayesinde televizyona olan ihtiyacımız giderek azalıyor. Netflix, izleyicilerine üç farklı abonelik sistemi sunduğu için neredeyse herkesin bütçesine hitap ediyor. Bu sebeple Netflix fiyatları paketlere göre değişim gösteriyor.

Netflix, bu sabah itibarıyla üyelik ücretlerine 2023’ün ilk zammını gerçekleştirdi. Ne yazık ki en üst kademe Netflix üyeliği, 130 TL’yi buldu. Güncel Netflix abonelik ücretleri şu şekilde:

Netflix üyelik ücretleri:

  • Temel üyelik: 63,99 TL/ay – Tek cihaz, SD çözünürlük
  • Standart HD: 97,99 TL/ay – İki cihaz, HD çözünürlük
  • Özel Ultra HD: 130,99 TL/ay – 4 cihaz, Full ve Ultra HD çözünürlük

Kaynak: Webtekno

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Netflix’e 2023’ün İlk Zammı Geldi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir