Şanlıurfa Güvenlik Korucuları Depremin İlk Gününden Beri Afetzedelerin Yanında!

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Şanlıurfa'dan Adıyaman'a görevlendirilen güvenlik korucuları, arama kurtarma faaliyetlerinin ardından kentteki diğer çalışmalara da katkı sağlıyor.

featured

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Şanlıurfa’dan Adıyaman’a görevlendirilen güvenlik korucuları, arama kurtarma faaliyetlerinin ardından kentteki diğer çalışmalara da katkı sağlıyor.

Şanlıurfa Valiliği, 6 Şubat’taki depremlerin ardından yürütülen çalışmalara destek olmaları için 50 kişilik güvenlik korucusu ekibini afet bölgesine gönderdi.

Depremin ilk gününden itibaren arama kurtarma, enkaz kaldırma ve yardım çalışmalarına katılan güvenlik korucuları, kendilerine verilen görevleri yerine getirmek için gece gündüz çalışıyor.

Güvenlik korucuları, Şanlıurfa Valiliği ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesince Adıyaman’da açılan sosyal markette de görev yapıyor.

Adıyaman Adalet Sarayı yanındaki sosyal marketin sorumlu müdürü İsa Akyıldız, Şanlıurfa’dan gelen güvenlik korucularının çalışmalara ciddi destek verdiğini söyledi.

Sosyal markette ürün indirme, ürün dizme gibi konularda korucuların kendilerine destek verdiğini dile getiren Akyıldız, “Şanlıurfa’dan 50 güvenlik korucumuz şu an burada. Depremzedelere birlikte hizmet veriyoruz.” dedi.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Şanlıurfa Güvenlik Korucuları Depremin İlk Gününden Beri Afetzedelerin Yanında!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir