Şanlıurfa’da Elektrik Sorunu İçin Kamulaştırma Önerisi!

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Emin Özaslan, Şanlıurfa'nın merkezindeki elektrik kesintilerinin vatandaşları nezdinde büyük bir mağduriyete sebep olduğunu gözlemleyerek harekete geçti ve enerji dağıtım şirketinin yetersiz kalması durumunda kamulaştırma yolunun değerlendirilmesini istedi.

featured

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Emin Özaslan, Şanlıurfa’nın merkezindeki elektrik kesintilerinin vatandaşları nezdinde büyük bir mağduriyete sebep olduğunu gözlemleyerek harekete geçti ve enerji dağıtım şirketinin yetersiz kalması durumunda kamulaştırma yolunun değerlendirilmesini istedi.

Her Cuma günü saat 11.11’de düzenlediği toplantılarda bir sorunu gündeme taşıyan Özaslan, bu hafta şehir merkezindeki elektrik kesintilerini ve bu kesintilerin neden olduğu sıkıntıları dile getirdi.

Elektrik kesintilerinden dolayı mağdur olan esnaf ve mahalle sakinlerinin hikayelerini dinleyen Özaslan, yapılan ziyaretlerin ardından halkın yaşadığı mağduriyetin boyutunu gözler önüne sererek şehir merkezindeki elektrik kesintilerinin acil çözüm bekleyen bir sorun olduğunu kamuoyuna duyurdu. 14 milletvekiline çağrıda bulunarak diğer illerdeki elektrik kesintileriyle Şanlıurfa’daki kesintilerin karşılaştırılmasını talep etti.

EMIN OZASLAN 1

Enerji Dağıtım Şirketi İçin Kamulaştırma Yolu Değerlendirilsin!

Özaslan, enerji dağıtım şirketinin yetersiz kalması durumunda kamulaştırma yolunun değerlendirilmesini isteyerek vatandaşların yaşadığı sıkıntılara daha duyarlı bir şekilde çözüm bulunmasını vurguladı.

Özaslan, Şanlıurfa’nın elektrik sorununun sadece yerel bir mesele olmadığını, aynı zamanda ülke genelinde dikkate alınması gereken bir konu olduğunu vurgulayarak vatandaşların sorunlarının ciddiyetle ele alınması gerektiğine dikkat çekti.

GapTimes

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
1
s_n_rl_
SİNİRLİ
Şanlıurfa’da Elektrik Sorunu İçin Kamulaştırma Önerisi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir