Şanlıurfa’da Kanalda Kaybolan Çocuktan Acı Haber Geldi!

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesi Köse mahallesinde dün meydana gelen üzücü olayda, 5 kişilik bir ailenin içinde bulunduğu otomobil sulama kanalına düşmüş ve 1 kişiyi arama kurtarma çalışmaları devam ediyordu. Bugün, 1,5 yaşındaki çocuğun cansız bedenine ulaşıldı.

featured

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi Köse mahallesinde dün meydana gelen üzücü olayda, 5 kişilik bir ailenin içinde bulunduğu otomobil sulama kanalına düşmüş ve 1 çocuğu arama kurtarma çalışmaları devam ediyordu. Bugün, 1,5 yaşındaki çocuğun cansız bedenine ulaşıldı.

Haliliye ilçesi kırsalında İbrahim A. tarafından kullanılan otomobil, DSİ’ye ait sulama kanalı yanından geçerken sürücünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu kanala düşmüş ve durumu fark eden çevredeki vatandaşlar hemen yetkililere haber vermişti.

UMKE, itfaiye, Jandarma ve kurtarma ekiplerinin müdahalesiyle 4 kişi yaralı olarak kurtarılmış ve 1 kişi için de arama kurtarma çalışmaları devam ediyordu. Maalesef, dün gece sonlandırılan arama kurtarma çalışmaları bu sabah tekrar başlatıldı ve suda kaybolan 1,5 yaşındaki B.A. adlı çocuğun cansız bedeni, düştüğü yerden kilometrelerce uzakta Harran ilçesine yakın bir yerde bulundu.

1,5 yaşındaki çocuğun cenazesi, otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Şanlıurfa’da Kanalda Kaybolan Çocuktan Acı Haber Geldi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir