Şanlıurfa’da Koray Avcı Konseri İptal Edildi!

İstanbul İstiklal Caddesi'nde dün gerçekleştirilen terör saldırısı sonucu yaşanan patlamada 6 kişi hayatını kaybetmiş, 81 kişi de yaralanmıştı. 14 Kasım 2022, Pazartesi günü Şanlıurfa'da gerçekleştirilecek olan Koray Avcı Konseri de İstanbul'daki patlama sonrası ileri bir tarihe ertelendi.

featured

İstanbul İstiklal Caddesi’nde dün gerçekleştirilen terör saldırısı sonucu yaşanan patlamada 6 kişi hayatını kaybetmiş, 81 kişi de yaralanmıştı. 14 Kasım 2022, Pazartesi günü Şanlıurfa’da gerçekleştirilecek olan Koray Avcı Konseri de İstanbul’daki patlama sonrası ileri bir tarihe ertelendi.

13 Kasım Pazar günü 16.20 sularında İstanbul İstiklal Caddesi’nde gerçekleştirilen terör saldırısısı sonucu meydana gelen patlamada 6 kişi hayatını kaybetmiş, 2’si ağır olmak üzere toplam 81 kişi de yaralanmıştı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından 14 Kasım 2022, Pazartesi günü Şanlıurfa Fuar Merkezi Alanı’nda 19.30’da gerçekleştirilecek olan Koray Avcı Konseri de İstanbul’da meydana gelen patlama sonrası ileri bir tarihe ertelendi. Konserin gerçekleştirileceği tarih ile ilgili yetkililerden açıklama yapılmadı.

Şanlıurfa’da Koray Avcı Konseri İptal Edildi!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Gap Times ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!