Şanlıurfa’da Kurban Bayramı’nda Hava Nasıl Olacak?

Kurban Bayramı süresince yurt genelinde güneşli bir hava beklenirken, kuzey kesimlerde aralıklarla yağış görülecek. Hava sıcaklıkları ise batı ve güney kıyıları ile Şanlıurfa'da mevsim normallerinin üzerinde seyredecek.

featured

Kurban Bayramı süresince yurt genelinde güneşli bir hava beklenirken, kuzey kesimlerde aralıklarla yağış görülecek. Hava sıcaklıkları ise batı ve güney kıyıları ile Şanlıurfa’da mevsim normallerinin üzerinde seyredecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, Kurban Bayramı’nda hava yurt genelinde az bulutlu ve güneşli geçecek.

Hava sıcaklıklarının ülke genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin edilirken, Kıyı Ege, Akdeniz’in kıyı kesimleri ile Güneydoğu Anadolu’da hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. 

Bayramın birinci günü Şanlıurfa’da güneşli hava hakim olacak ve termometreler 39 santigrat dereceyi gösterecek.

Bayramın ikinci günü yurt genelinde güneşli ve sıcak hava etkili olacak. Şanlıurfa’da da yüksek sıcaklık ve açık hava hâkim olacak.

Bayramın üçüncü günü, yurt genelinde açık ve güneşli hava etkili olacak. Şanlıurfa’da en yüksek sıcaklık 38 dereceye olacak iken, en düşük sıcaklıklar da 24 derece olacak..

Kurban Bayramı’nın dördüncü ve son gününde ise ülkemizin büyük bölümünde güneşli ve açık hava etkisini sürdürecek. Şanlıurfa’da hava 37 dereceye düşecek.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Şanlıurfa’da Kurban Bayramı’nda Hava Nasıl Olacak?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir