Şanlıurfa’da Sokak Köpeği Küçük Çocuğa Saldırdı!

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde sahipsiz köpeğin saldırısında başından ve yüzünden yaralanan 3 yaşındaki çocuk, taburcu edildi.

featured

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde sahipsiz köpeğin saldırısında başından ve yüzünden yaralanan 3 yaşındaki çocuk, taburcu edildi.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’ndeki evlerinin bahçesinde annesi ve komşularıyla gezen 3 yaşındaki Müberran Ceren Avar, 4 gün önce sahipsiz köpeğin saldırması sonucu başından ve yüzünden yaralandı.

Çevredekiler tarafından Ceylanpınar Devlet Hastanesine kaldırılan Avar, sevk edildiği Şanlıurfa ve Diyarbakır’daki bazı hastanelerde tedavilerinin ardından taburcu edildi.

1 21

Baba Abdulkadir Avar, gazetecilere yaptığı açıklamada, olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Sahipsiz köpeklere karşı önlem alınmasını isteyen Avar, “Çocuğumun psikososyal destek almasını, yüzünde kalıcı iz olmaması için destek verilmesini istiyorum. Yaşadığımız mağduriyeti başkasının da yaşamaması için gerekli tedbirlerin alınmasını talep ediyorum.” dedi.

Avar’ın komşusu Mahmut Uysal da saldırının bir anda gerçekleştiğini anlatarak, “Engelliyim zar zor yetiştim. Baktım ki köpek çocuğa saldırmış. Allah’tan etrafta 3-4 kişi vardı onlar olmasaydı çocuğu paramparça ederdi.” diye konuştu.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Şanlıurfa’da Sokak Köpeği Küçük Çocuğa Saldırdı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir