Şanlıurfa’nın 2 Vali Yardımcısı Değişti

Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Şanlıurfa'da görev yapan 2 vali yardımcısının görev yerleri değiştirildi, yeni vali yardımcıları atandı.

featured

Resmi Gazete’de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 422 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi.

İçişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, 2022 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan, hizmet veya mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 422 Mülki İdare Hizmetleri sınıfında görev yapan vali yardımcısı, kaymakam, bakanlık merkez teşkilatında görevli olanlar ile hukuk müşavirlerinin yeni görev yerleri liyakat ve kıdemleri esas alınarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın onayı ile atandı.

Kararname ile; Hatay Kumlu Kaymakamı Erinç Demir ve Çorum Kargı Kaymakamı Abdulhamit Uyar Şanlıurfa Vali Yardımcılığına atandı.

Şanlıurfa Vali Yardımcısı Abdullah Abid Öztoprak Bolu Vali Yardımcılığına, Muhammed Üsame Soysal Balıkesir Savaştepe Kaymakamlığına atandı.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Şanlıurfa’nın 2 Vali Yardımcısı Değişti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir