Şanlıurfa’nın 30 Yıllık Sorunu Çözülüyor

Eyyübiye ilçesi Asya Mahallesi’nde başlattığı kamulaştırma ve yıkım çalışmalarının büyük bir bölümünü tamamlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yüksek gerilim hattı tehlikesi altında yaşayan vatandaşların rahat bir nefes almasını sağladı.

featured

Eyyübiye ilçesinde yaklaşık 30 yıldır yüksek gerilim tehlikesi altındaki evlerinde oturan Asya Mahallesi sakinlerinin taleplerine karşılık veren Büyükşehir Belediyesi, bölgede kamulaştırma ve yıkım çalışmaları ile mahalleye rahat bir nefes aldırdı.

Asya Mahallesi’nde yüksek gerilim hattının altındaki yapıların yıkım işlemlerini tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, yıkım işlemlerinin ardından yolu genişleterek asfaltla buluşturdu.

Yapılan çalışmalar neticesinde teşekkürlerini dile getiren mahalle sakinleri, “30 yıllık sorunumuzu çözen Büyükşehir’e ve Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Yolda Çalışmalar Devam Ediyor

Şanlıurfa’nın kangrenleşmiş sorunlarına birer birer neşter vuran Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Eyyübiye ilçesi Asya Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların 30 yıldır çözülemiyor dediği bir sorunu daha çözüme kavuşturmuş oldu.

Bölgede çalışmalar tamamlandığında Eyyübiye halkı geniş ve konforlu bir yola kavuşacak. Kaldırımlarıyla, ışıklandırmalarıyla birlikte farklı bir görünüme kavuşacak olan Asya Mahallesi Akçakale Yolu ile bağlantıyı da sağlamış olacak.

Şanlıurfa’nın 30 Yıllık Sorunu Çözülüyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Gap Times ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!