Sigara Gruplarında Zam Fırtınası Devam Ediyor!

Sigara gruplarına yapılan zam artışları devam ediyor. Tekel Bayiler Platformu Başkanı olan Özgür Aybaş, "Tüm gruplarda zam yapıldı, ancak bu zam oranlarının değişebileceğini unutmamak önemlidir" şeklinde ifade etti.

featured

Sigara gruplarına yapılan zam artışları devam ediyor. Tekel Bayiler Platformu Başkanı olan Özgür Aybaş, “Tüm gruplarda zam yapıldı, ancak bu zam oranlarının değişebileceğini unutmamak önemlidir” şeklinde ifade etti.

Son olarak yılbaşında zam yapılan sigarada fiyat artışı sürüyor. Philip Morris grubu tüm ürünlerine dün 5 TL zam geldiği duyurulmuştu. Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, sosyal medya hesabından, sigaraya zammın gelmeye devam ettiğini belirterek şunları söyledi:

Tüm gruplara zam geçişi oldu tabi bu zamlar böyle kalmayacak. Önümüzdeki günlerde ÖTV zam geçişi ile birlikte alkollü içkilere de yüksek oranda zam bekleniyor.

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar ise BAT grubuna da gelen zammı, “Sigara zamları devam ediyor BAT gurubunda da zam geldi” sözleriyle duyurdu.

Dündar, “Ve bir sigara zammı daha” ifadelerini kullanarak Royal Tobacco A.Ş’nin de sigaralarına zam yaptığını paylaştı.

Söz konusu zamlar bugün itibarıyla geçerli olacak.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Sigara Gruplarında Zam Fırtınası Devam Ediyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir