Simpsonlardan Yeni Bir Öngörü: Sonbaharda Savaş Çıkacak!

ABD'nin en uzun soluklu dizisi The Simpsons (Simpsonlar) büyük olayları gerçekleşmeden yıllar önce tahmin etmekle sürekli gündeme geldi. 34 yıllık bir yayın hayatı olan dizinin Titan denizaltı faciası, corona virüs pandemisi ve Donald Trump'ın başkanlığını bildiği öne sürüldü. Son olarak ABD'li gazeteci Natalie Morris, çizgi dizinin 2023 sonbaharında Kosova-Sırbistan savaşının yaşanacağını öngördüğünü iddia etti.

featured

ABD’nin en uzun soluklu dizisi The Simpsons (Simpsonlar) büyük olayları gerçekleşmeden yıllar önce tahmin etmekle sürekli gündeme geldi. 34 yıllık bir yayın hayatı olan dizinin Titan denizaltı faciası, corona virüs pandemisi ve Donald Trump’ın başkanlığını bildiği öne sürüldü. Son olarak ABD’li gazeteci Natalie Morris, çizgi dizinin 2023 sonbaharında Kosova-Sırbistan savaşının yaşanacağını öngördüğünü iddia etti.

image

ABD’li gazeteci Natalie Morris, katıldığı bir programda Simpsonlar’ın 2023 sonbaharında Kosova’da bir savaş çıkacağını öngördüğünü söyledi. 

The Simpsons yeni bir savaşı öngördü, iddiası: Sonbaharda Kosova-Sırbistan savaşı çıkacak - 2

Morris, “Kosova, Simpsonlar’ın 2023 sonbaharında Kosova ve Sırbistan arasında bir savaş çıkacağını öngören bu sahnesini gördünüz mü? Uğursuz görünüyor.” dedi.

2005 YILINDA YAYINLANDI

Bununla birlikte Morris, bu kehaneti, The Simpsons’ın  “Home away from Homer ” adlı bölümünde gördü. Söz konusu bölüm, 2005 yılında televiyonda yayınlandı.  

The Simpsons yeni bir savaşı öngördü, iddiası: Sonbaharda Kosova-Sırbistan savaşı çıkacak - 4

OPPENHEIMER SİNEMALARDA

Morris,  bu sahnede ilginç bir ayrıntı daha fark ettiğini belirterek şunları söyledi:

The Simpsons yeni bir savaşı öngördü, iddiası: Sonbaharda Kosova-Sırbistan savaşı çıkacak - 5

“Aynı bölümde Simpsonlar, Oppenheimer filminin gösterildiği sinema salonuna gidiyor. Yıl 2023 ve Oppenheimer sinemalarda.”

The Simpsons yeni bir savaşı öngördü, iddiası: Sonbaharda Kosova-Sırbistan savaşı çıkacak - 6

Öte yandan, The Simpsonlar’ın daha önce 16 Haziran’a yaşanan Titan denizaltı faciasını da tahmin ettiği iddia edilmişti. 

The Simpsons yeni bir savaşı öngördü, iddiası: Sonbaharda Kosova-Sırbistan savaşı çıkacak - 7

EN SON TİTAN İLE GÜNDEME GELDİ

Trajik durum son günlerde dünya çapında milyonlarca insanı şok ederken, 1989 yılında hayatını başlayan The Simpsons (Simpsonlar) dizisinin bir bölümü akıllara geldi.

The Simpsons yeni bir savaşı öngördü, iddiası: Sonbaharda Kosova-Sırbistan savaşı çıkacak - 8

Bazı Simpsons hayranları, 2006’da yayınlanan bir bölümde kayıp Titan olayına ürkütücü derecede benzer bir hikayeyi hatırladılar.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Simpsonlardan Yeni Bir Öngörü: Sonbaharda Savaş Çıkacak!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir