Suruç Nar Festivaline Yoğun Katılım!

Suruç Belediyesi ve Suruç Kaymakamlığı işbirliğiyle yapılan Suruç Nar Festivali bugün başladı. Festivalin ilk gününde Manuş Baba Konseri'ne yoğun katılım sağlandı.

featured

Suruç Belediyesi ve Suruç Kaymakamlığı işbirliğiyle yapılan Suruç Nar Festivali bugün başladı. Festivalin ilk gününde Manuş Baba Konseri’ne yoğun katılım sağlandı.

Coğrafi işaret tescilli Suruç Narı’nın tanıtılması amacıyla 3.sü düzenlenen ‘Suruç Nar Festivali’ renkli görüntülere sahne oldu.

Kortej yürüyüşü ile başlayan festival, yöresel halk oyunları ve Manuş Baba Konseri ile katılımcılara unutulmaz birgün yaşattı.

Festivale; Şanlıurfa Vali Salih Ayhan, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kenan Aktaş, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

3 gün sürecek olan festival, binlerce vatandaşın katılımıyla Atatürk Meydanı’nda gerçekleştirilen Manuş Baba konseri ile ilk gününü tamamladı.

Yaklaşık iki saat süren Manuş Baba Konseri’nde hayranları, zaman zaman cep telefonlarının ışıklarını yakarak şarkı dinledikleri anlarda renkli görüntüler oluşturdu.

Suruç Nar Festivaline Yoğun Katılım!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Gap Times ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!