Suruç Ölüm Yolu’nda Yeni Bir Kaza: Çalışmalar Neden Gecikiyor?

HÜDA PAR İl Başkanı'nın girişimleri sonucunda başlatılan çalışmaların ihmal edilmesi, Suruç Ölüm Yolu'nda sürücülerin hayatını tehlikeye atıyor.

featured

HÜDA PAR İl Başkanı’nın girişimleri sonucunda başlatılan çalışmaların ihmal edilmesi, Suruç Ölüm Yolu’nda sürücülerin hayatını tehlikeye atıyor.

Şanlıurfa-Suruç yolunda ve sık sık trafik kazalarına sahne olan Suruç Ölüm Yolu, maalesef bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Yapılan ihale ve imza sürecinin ardından başlatılması planlanan çalışmaların hala başlamamış olması, bölgedeki sürücülerin hayatını tehlikeye atıyor.

Geçtiğimiz aylarda Suruç Ölüm Yolu’ndaki trafik kazalarının artması üzerine, HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Emin Özaslan’ın girişimleri sonucunda çalışmaların başlatılacağı duyurulmuştu. Ancak, aradan geçen zaman ve yapılan duyuruların ardından bile, Suruç Ölüm Yolu’nda hâlâ her gün yeni kazalar meydana geliyor.

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Özaslan, kazaların devam etmesi ve çalışmaların yapılmadığını görünce sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Özaslan’ın yaptığı açıklamaya göre, “Suruç Ölüm Yolu’nda yine kaza oldu… İhalesi yapılmış, imzalar atılmış ama çalışma yok! Kelimelerin yetersiz kaldığı bir durum… Hiç kimse kusura bakmasın; Tüm sorumluluk ilk olarak iktidarda, sonra da muhalefette bulunan tüm vekillerin omuzlarındadır.” dedi.

Çalışmaların başlamamasının nedenleri konusunda yetkililerden net bir açıklama yapılmazken, bölge sakinleri ve sürücüler, duruma tepki gösteriyor.

1
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Suruç Ölüm Yolu’nda Yeni Bir Kaza: Çalışmalar Neden Gecikiyor?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir