‘Teknolojik Tayfa’ Şanlıurfa’ya Geliyor!

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen Milli Teknoloji Hamlesi çalışmaları kapsamında düzenlenen "Rafadan Tayfa, Teknolojik Tayfa" müzikli gösteri etkinliği, 9 Eylül, Cuma günü Piazza AVM'de çocuklarla buluşacak.

featured

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen Milli Teknoloji Hamlesi çalışmaları kapsamında düzenlenen “Rafadan Tayfa, Teknolojik Tayfa” müzikli gösteri etkinliği, 9 Eylül, Cuma günü Piazza AVM’de çocuklarla buluşacak.

Rafadan Tayfa’nın yeni sahne gösterisi Teknolojik Tayfa, Şanlıurfa’da teknoloji yıldızlarıyla buluşuyor.

9 Eylül’de 19.00 ve 21.00 saatlerinde ayrı iki seans olarak sahnelenecek ücretsiz müzikli gösteri, çocukları, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen Milli Teknoloji Hamlesi ile tanıştırmayı, bu konuda bir farkındalık oluşturmayı hedefliyor.

Milli Teknoloji Hamlesi’nin yerli üretim, yapay zeka, bilim tarihi, planetaryum (Gök evi), robotik kodlama, teknoloji üreten bir nesil, havacılık ve uzay teknolojileri başlıkları altında işleneceği ‘Rafadan Tayfa, Teknolojik Tayfa’, özgün senaryo, müzik, tasarım ve prodüksiyonla hazırlandı.

Aynı zamanda pedagojik bir yaklaşımla tasarlanan müzikli gösteri, tüm Piazza AVM ziyaretçilerinin katılımına açık olacak.

‘Teknolojik Tayfa’ Şanlıurfa’ya Geliyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Gap Times ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!