Twitter Çöktü Mü? TikTok ve Twitter Neden Açılmıyor?

Twitter ve TikTok'ta yaşanan erişim sorunu bir süredir devam ediyor. Birçok kullanıcı Twitter’da yavaşlık olduğunu ve uygulamaya kesintili girebildiğini dile getiriyor. Peki, Twitter ve TikTok çöktü mü, neden açılmıyor? Erişim sorunuyla ilgili bir açıklama yapıldı mı?

featured

Twitter ve TikTok’ta yaşanan erişim sorunu bir süredir devam ediyor. Birçok kullanıcı Twitter’da yavaşlık olduğunu ve uygulamaya kesintili girebildiğini dile getiriyor. Peki, Twitter ve TikTok çöktü mü, neden açılmıyor? Erişim sorunuyla ilgili bir açıklama yapıldı mı?

Twitter’ın ardından TikTok uygulamasına da Türkiye’de erişim sorunu yaşanmaya başladı. TikTok ve Twitter’da yaşanan erişim sorunu ardından kullanıcılar, diğer sosyal medya uygulamalarından yetkililere ulaşarak “Twitter ve TikTok çöktü mü?” sorularına yanıt almaya çalışıyor.

tiktok

Twitter’da geçtiğimiz aylarda da benzer sorunlar yaşanmış ancak sorunun global kaynaklı olduğu açıklanmıştı. Bazı kullanıcılar sayfadaki akışın yenilenmediğini ifade ederken, bazıları yavaşlık konusuna dikkat çekiyor. 

Twitter çöktü mü? TikTok ve Twitter neden açılmıyor? Erişim sorununun nedeniyle ilgili araştırmalar sürüyor - 2

ERİŞİM SORUNU GLOBAL Mİ?

Bazı sosyal medya kullanıcıları ise VPN ile Twitter’a giriş yapabildiklerini bildiriyor. Erişim sorunun global bir problemden ya da kısıtlamadan kaynaklı olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Twitter Çöktü Mü? TikTok ve Twitter Neden Açılmıyor?

Yorumlar kapalı.