Twitter’da Taklitçi Hesaplar Askıya Alınacak!

Sosyal medya platformu Twitter'ı satın alan Amerikalı milyarder Elon Musk, platformun en doğru bilgi kaynağı haline gelmesi gerektiğini söyleyerek parodi olduğunu açıkça belirtmeyen taklitçi hesapların kalıcı olarak askıya alınacağını duyurdu.

featured

Sosyal medya platformu Twitter’ı satın alan Amerikalı milyarder Elon Musk, platformun en doğru bilgi kaynağı haline gelmesi gerektiğini söyleyerek parodi olduğunu açıkça belirtmeyen taklitçi hesapların kalıcı olarak askıya alınacağını duyurdu.

Twitter’ın yeni CEO’su Elon Musk, platformun en doğru bilgi kaynağı haline gelmesi gerektiğini söyleyerek, parodi olduğunu açıkça belirtmeyen taklitçi hesapların kalıcı olarak askıya alınacağını açıkladı.

Musk, Twitter’ın daha önce askıya alınmadan önce bir uyarı yayınladığını, ancak yaygın doğrulamayı başlattığı için ‘istisnalar’ dışında hiçbir uyarı olmayacağını söyledi.

“Bu, Twitter Blue’ya kaydolmak için bir koşul olarak açıkça tanımlanacak” ifadelerini kullanan Musk, herhangi bir isim değişikliği yapmanın doğrulanmış onay işaretinin geçici olarak kaybolmasına neden olacağını da sözlerine ekledi.

Kaynak: Sputnik TR

Twitter’da Taklitçi Hesaplar Askıya Alınacak!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Gap Times ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!