Urfa’daki Ölüm Kavşağında Mısır Yüklü Kamyon Felaket Saçtı!

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesine bağlı Akçakale Yolu'nda bulunan ve ölüm kavşağı diye de tabir edilen çevre yolu kavşağında mısır yüklü kamyonun freni patladı ve ortalık savaş alanına döndü. Kazada şans eseri ölen veya yaralanan olmadı.

featured

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Akçakale Yolu’nda bulunan ve ölüm kavşağı diye de tabir edilen çevre yolu kavşağında mısır yüklü kamyonun freni patladı ve ortalık savaş alanına döndü. Kazada şans eseri ölen veya yaralanan olmadı.

Edinilen bilgiye göre kaza, bugün sabah saat 11 civarında meydana geldi. Freni patlayan mısır yüklü kamyon, sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu kavşağa daldı. Kamyonun kullanılmaz hale geldiği kazada, şans eseri ölen veya yaralanan olmadı.

kaza 2

Alternatif yol olmadığından dolayı ağır tonajlı araçların da kullandığı bu kavşak, bölgedeki vatandaşlar arasında ölüm kavşağı diye anılıyor.

kaza 1

Emniyet ekiplerinin kaza sonrası geniş önlem aldıkları kavşakta, trafik kontrollü bir şekilde sağlandı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Urfa’daki Ölüm Kavşağında Mısır Yüklü Kamyon Felaket Saçtı!

Yorumlar kapalı.