Yoga Kampı İçin Halfeti’yi Seçtiler!

Suyun iyileştirici gücü ile farklı bir yoga deneyimi sunan Sup Yoga Island, UCPA Türkiye işbirliğiyle Güneydoğu'nun saklı cenneti Halfeti’de sup yoga, nefes ve meditasyon eğitimi gerçekleştirdi.

featured

Suyun iyileştirici gücü ile farklı bir yoga deneyimi sunan Sup Yoga Island, UCPA Türkiye işbirliğiyle Güneydoğu’nun saklı cenneti Halfeti’de sup yoga, nefes ve meditasyon eğitimi gerçekleştirdi.

Türkiye’de bir ilke imza atarak sup yoganın dinginliğini kültürel boyuta taşıyan Sup Yoga Island ekibi, Karagül Diyarı Saklı cennet Halfeti’de yemyeşil bir atmosferde stand up paddle, kano, yoga ve sup yoga etkinliği düzenledi.

Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen katılımcılar, Halfeti’nin yanı sıra Harran Ovası’nın büyüleyici atmosferinde de en derin anlara şahitlik ettiler.

Yoga ile kültürel atmosferi harmanlayan ekip, etkinliğe katılanlara unutulmaz bir sup yoga deneyimi yaşattı.

Tarih şehri Şanlıurfa’yı keşfedip bedeni ve zihni, doğanın ve geçmiş kültürlerin ritmi ile senkronize etmeyi amaçlayan Sup Yoga Island ve UCPA Türkiye, gerçekleştirdikleri eğitim ile Şanlıurfa’nın diğer alanlardaki turizm gelişimine de katkı sağlamış oldu.

Yoga Kampı İçin Halfeti’yi Seçtiler!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Gap Times ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!