Yumurtadan Dört Ayaklı Civciv Çıktı!

Ankara'da bir çiftlikte yumurtadan yeni çıkan dört ayaklı civciv, insanları şaşırttı. Civciv, Haymana ilçesine bağlı Karahoca Mahallesi'nde Servet Başaran'a ait olan çiftlikte ortaya çıktı.

featured

Ankara’da bir çiftlikte yumurtadan yeni çıkan dört ayaklı civciv, insanları şaşırttı. Civciv, Haymana ilçesine bağlı Karahoca Mahallesi’nde Servet Başaran’a ait olan çiftlikte ortaya çıktı.

Bu olağanüstü durum, çiftlik sahibi Servet Başaran’ı ve civcivi görenleri şoke etti. Başaran, civcivin diğer civcivler kadar hareketli olduğunu belirtti ve bu durumla ilk defa karşılaştıklarını ve civcive özel olarak ilgilendiklerini söyledi.

Civcivin dört ayaklı olduğunu fark ettiklerini ve şaşkınlığa uğradıklarını ifade eden Başaran, “Bu bizim başımıza ilk kez böyle bir şey geldi, ancak gelişimi açısından herhangi bir sorun yok. Şu anda yaklaşık 10 günlük. Normal bir şekilde hayatına devam ediyor ve herhangi bir sıkıntı yaşatmıyor. Bu, Allah’ın doğal bir armağanı. Civcivde herhangi bir rahatsızlık yok, ayrıca bacakları da normal bir şekilde gelişiyor” diye konuştu.

0
g_l_mseme
GÜLÜMSEME
0
mutlu
MUTLU
0
_a_kin
ŞAŞKIN
0
_zg_n
ÜZGÜN
0
s_n_rl_
SİNİRLİ
Yumurtadan Dört Ayaklı Civciv Çıktı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir